24 października, 2020
  • 10:28 am 10 gadżetów iPhone, które należy kupić
  • 2:42 pm Hecht Motors-Najlepsze Wrażenia Ogrodnicze
  • 2:39 pm Sprzątanie Stało Się Łatwiejsze Dzięki Robotowi Spręż
  • 2:37 pm Xiaomi-Wiodący Smartfon Gaint
  • 2:35 pm Co Sprawia, Że Halogeny Sufitowe Są Tak Atrakcyjne?

 

Ze względu na nasze częste korzystanie z iPhone ‚ a, akumulator szybko się rozładowuje, a Ładowanie staje się nieuniknione i nieprzyjemne, problem jest naszym zobowiązaniem nie tylko do lepszego zewnętrznego akumulatora, ale także do poprawy samego procesu ładowania. rezultatem tego zobowiązania jest kabina zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do obudowy iPhone ‚ a aluminiowa konstrukcja pozwala kabinie na niską cienkość i lekkość. jakość wykonania iPhone solid bez dodawania zbędnych kulek dzięki naszemu specjalnie zaprojektowanemu „mikroadapterowi Gavin” można łatwo podłączyć i przypiąć do iPhone ‚ a. połączenie magnetyczne szybkie dokładne i elastyczne wewnątrz „Gavina” to bateria Litowa z dwudziestoma dwustu milionami na godzinę, która pomaga przedłużyć żywotność iphone ‚ ów prawie półtora razy.

dzięki konstrukcji nine wrap zastosowanie aluminiowej kabiny zachowuje świetność w Henfield iPhone ‚ a, dzięki czemu ładowanie jest jeszcze wygodniejsze. w związku z tym, że zaprojektowane specjalne kaczka i błyskawica adapter do pracy z kokpitu pozwala na łatwe ładowanie iPhone i Kevin zarówno w domu. na drodze początkowo rozważaliśmy bezprzewodowe ładowanie elektromagnetyczne, ale wymagałoby to bardzo dużej zewnętrznej obudowy.

cewki indukcyjne odkryły, że najwygodniejszym sposobem ładowania iPhone ‚ a była indukcja magnetyczna podobna do przewodu zasilającego MagSafe i MacBooka. jest o wiele bardziej wydajny niż inne Ładowarki i jest po prostu przyjemny w użyciu, gdy potrzebujesz kabiny ładującej, która bardzo łatwo zatrzaskuje się na iPhonie, umożliwiając płynne i długotrwałe działanie. use cabin to nowoczesna Bateria Do iPhone ‚a o humanizowanym designie i uważamy, że jest to najbardziej zaawansowane Ładowanie Twojego Iphone’ a.

Doświadczenie, ale smartfony to genialny wynalazek. funkcjonują jako nasza kamera, nasz „GPS”, nasze latarki, a nawet jako nasi twórcy aplikacji komputerowych, robią wszystko, aby interfejs użytkownika był tak prosty i intuicyjny, jak to tylko możliwe, aby odtwarzać wiadomości muzyczne wysyłane do mamy, ale czasami łatwiej jest kontrolować rzeczy za pomocą fizycznego kontrolera meet me a boozy. wynalazcy Crecy wymyślili nowy sposób kontrolowania w automatyzacji codziennej rutyny. smartfon actions to mały fizyczny przycisk, który podłącza się do gniazda słuchawkowego i emituje unikalne sygnały, dzięki czemu intuicyjny Afgańczyk aktywuje jedno z wielu poleceń. oto niektóre z wielu rzeczy, które możesz zrobić ze swoją prasą. rób natychmiastowe zdjęcia i przesyłaj je do swojej ulubionej sieci społecznościowej włącz swoją centralną lokalizację LED w nagłych wypadkach. pressy aplikacja do wykonywania różnych działań dla różnych sekwencji kliknięć na przykład zbyt krótkie klipy mogą wywołać swoją mamę i dwa długie kliknięcia mogą zadzwonić do taty, ale co zrobić, jeśli chcesz korzystać ze słuchawek po prostu pozwól pressy odpocząć w specjalnym szkoleniu i użyj przycisku słuchawek, jak naciśnięcie nadal działa pricey nawet ma API dla programistów może przynieść Ci więcej ciekawych funkcji pressy wszechmocny Buck.

Widzieliśmy postępy w technologii telefonów komórkowych, które przekroczyły naszą najśmielszą wyobraźnię, ale największym problemem jest to, że zamiast tego są te urządzenia. opierają się na bateriach, a najczęściej te baterie nie są w stanie utrzymać ładunku. urządzenia ewoluowały, ale technologia ładowania do tej pory nie wprowadziła kabla dźwiękowego z nowych branż technologicznych z innowacyjną inżynierią sonics. będziesz w stanie naładować urządzenie dwa razy szybciej po zakończeniu synchronizacji danych slajdów. przełącznik w pozycji on natychmiast przechodzi w nastrój dźwiękowy, uwalniając bliźniaka. moc ładowania nieregularnego kabla ładującego i ładowanie urządzenia jest dwa razy szybsze. Kabel soni został stworzony, aby być najbardziej zaawansowanym kablem ładującym na rynku z absolutnie brakującą funkcją. jego innowacyjna technologia USB po stronie drzwi oznacza, że nigdy nie będziesz musiał się martwić o to, która strona jest w górę po podłączeniu. działa w obie strony za każdym razem, bez względu na to, czy jest zbudowany tak, aby wytrzymywał z aluminiowymi złączami na obu końcach, nie pęknie ani nie pęknie, gdy życie stanie na drodze.   z powrotem z dożywotnią gwarancją na kabel Apple z certyfikatem mfi i 20% dłużej niż zwykły kabel USB, dzięki czemu możesz być pewny. osiągnie to, gdy trzeba go zaprojektować z plecionego włókna nylonowego i pięcioma stylowymi kolorami Kabel dźwiękowy jest o 25% grubszy niż standardowy kabel USB, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały.

Ollie to urządzenie sterowane przez robota. te roboty są dla prędkości i sterowane przez aplikację Ollie na iPhonie. ponieważ jeżdżą z prędkością do 14 mil na godzinę, mają Drift, flip Ollie, stajnię kaskaderską, a zwłaszcza masz wybór w swoim własnym stylu opon i czapek. są one podłączone do iphone ‚ a lub iPada przez bluetooth, do zasięgu 100 stóp (30 metrów)i ładowania przez usb. ta pojemność ładowania wynosi tylko jedną godzinę na jednym ładowaniu. jeśli kupisz ten produkt, otrzymasz Oille sphero app controlled robot, dwie ekskluzywne magistrale Apple cyber green, USB, dwa Koncentratory i Przewodniki szybkiego uruchamiania.

Ollie tech specification-wymaga baterii, bluetooth, akumulatora litowo-jonowego, żywotności baterii 1 godziny.

Ollie wysokość robota jest 3. 2B / 8. 1 cm, Szerokość 3. 2B / 8. 1 cm, długość 4. 7 cal / 12 cm. Gwarancja na produkt ma zastosowanie tylko do jednego roku ograniczonej gwarancji przed pierwotnym zakupem.

Tysiące zdjęć to pierwszy uśmiech natychmiast. wystarczy uzyskać obraz i niektóre napoje przykład to około 15 różnych typów wymyślić jeden produkt, który jest naprawdę łatwy w użyciu, na przykład. Facebook lub Instagram nie korzysta z technologii lub WiFi można zrobić zdjęcie, ale można również korzystać ze zdjęć z Facebooka lub Instagram…………………… każdy obraz, który już stworzył, był moim największym wyzwaniem, aby stworzyć obiekty, które będą działać z różnymi typami rzeczy. jesteśmy kompatybilni z iPhone 5 iPhone 6 z powrotem w galaxy s4 i S5 są przeszkoleni, aby doprowadzić go do więcej. potrzebujemy wszelkiej zachęty cały atrament jest czytaniem papieru, który po prostu musisz uderzyć. Ten obraz będzie wyglądać jak środek, aby zrozumieć, że, ale natychmiastowy aparat jest całe doświadczenie. więc próbowaliśmy go złapać. jest to poprzez nagrywanie krótkiego wideo 16%. tuż przed zrobieniem zdjęcia, ten film zostanie automatycznie odtworzony na papierze przez myśl naprawdę, kiedy spędzasz go z nami, chciałeś pójść dalej niż po prostu wydrukować zdjęcia, chciałeś przynieść wspomnienia, które mogłaby mieć w rękach i które możesz oddać, kiedy tylko chcesz. to nie wszystko, ponieważ wszyscy kochają wydrukowany obraz, który ty.

Pomysł w „Ipin” jest prawie w gniazdo słuchawkowe dowolnego iPhone. teraz masz profesjonalny wskaźnik laserowy, który zużywa mniej więcej tyle mocy, ile potrzeba, aby odtworzyć pobrany utwór. aplikacja na iPhone ‚ a do sterowania Wskaźnikiem Laserowym za pomocą prostych ruchów jest podłączona do komputera, a teraz Twój iPhone może intuicyjnie przełączać się. strony prezentacji po prostu przesuń palcem w górę. pojawia się kursor i można wchodzić w interakcje z ich prezentacji za pomocą ekranu iPhone ma gładzik. aplikacja ma nawet sygnał odliczania, dzięki czemu prezentacja działa na czas iPad jest tak mały, że możesz zostawić go w telefonie bez wpływu na jego funkcje. Twój telefon nadal pozostaje telefonem wystarczy obrócić IPhone ‚ a o 90 stopni, aby odebrać połączenie lub wygodnie założyć usta i przywrócić słuchawki. występuje również w kilku różnych kolorach ze stylowym odcieniem. Super styl jest łatwy w instalacji, a nawet łatwiejsze w użyciu weź iPada w dowolnym miejscu, aby podjąć żadnej prezentacji do następnego poziomu zrobiłem mój punkt widzenia.

Galileo Mothrr ma wiele zastosowań. może być kontrolowany przez aplikację, masz kontrolę nad rogami iphone ‚ a. zdalne sterowanie camrea praca z Galileo, możesz kontrolować kamerę na drugim końcu dowolnego czatu wideo lub kąta kamery, w tym facetime, skype i wiele więcej!!!! iphone jest wymagane, aby połączyć się z Galileo po podłączeniu, może być zdalnie sterowany z większości iphone lub ipad. zarządzanie i widoczność sprzętu za pomocą urządzenia z systemem iOS uważamy, że jest to dość gładka, patrząc na basen rzeczą, aby przesunąć palcem po ekranie dla fotografów i filmowców wszystko, począwszy od zwolnionym tempie projektów panoramicznych jest to o wiele bardziej interesujące i naprawdę fajne rzeczy zwalnia.

Twój Smartphone Case jest znacznie więcej niż tylko chronić swój telefon nie jest

Twój smartphone case prezentując, być może, który konwertuje th. e back of her / him full size imagine, możliwości natychmiastowego dostosowania Pop sleep za pomocą wszystkiego, od atrakcyjnych zdjęć po informacje o ludziach Lancet harmonogramy i rutyny skierowania, do tworzenia list i więcej bez konieczności odblokowywania iPhone ‚ a za pomocą prawdopodobnie ekranu e-papieru zamiast żywotności baterii telefonu. w rzeczywistości jego moc można wyświetlić w obrazie na zawsze zmienić. to jest tak powszechne, jak biały dom, który ma w tym mikrokontroler pamięci pokładowej zrobić notatkę, cienkim papierze coś INTELIGENTNEGO dla swojej specjalnej osoby.

Poppy, aby zakończyć swój iPhone w aparacie 3d i jesteś w jednym z jego 3D oglądania zabawek. sprawiły, że poczuliśmy, że wkroczyliśmy w inny świat, a teraz kochamy nasze wiem, że poślubiamy ich razem z Poppy. możesz przechwytywać pełne wideo i obrazy ruchu i natychmiast udostępniać podgląd 3d. tak jak twoje oczy robią z lewej i prawej jednocześnie. kiedy patrzysz przez wizjer, widzisz tylko trzy telewizory, które nie są elektroniczne bezpośrednio naprzeciwko. brak baterii do ładowania tysięcy filmów 3d i klipów za pomocą wszystkich dostępnych za pośrednictwem, bezpłatnej kopii Iowa możesz zaoferować dowolne treści 3d z Twittera, aby doświadczyć.