24 października, 2020
  • 10:28 am 10 gadżetów iPhone, które należy kupić
  • 2:42 pm Hecht Motors-Najlepsze Wrażenia Ogrodnicze
  • 2:39 pm Sprzątanie Stało Się Łatwiejsze Dzięki Robotowi Spręż
  • 2:37 pm Xiaomi-Wiodący Smartfon Gaint
  • 2:35 pm Co Sprawia, Że Halogeny Sufitowe Są Tak Atrakcyjne?

Firma Hecht motors została założona w 1994 roku przez niektórych biznesmenów w Czechach, nieznanych ogółowi społeczeństwa. Dzielili wspólną wizję i połączyli siły, tworząc firmę. Wysokiej jakości produkty ogrodowe zaczęły być sprzedawane cztery lata później. Te elementy zawierały potężne i niezawodne elektryczne nożyce do żywopłotu i piły. Doprowadziło to do ekspansji firmy wkrótce potem i przekształciło się w firmę Hecht Motors.

Rozszerzenie i produkty

Firma dostarcza produkty dobrej jakości i udane części napędzane technologicznie na rynku. Poświęcają się produkcji dobrze zaprojektowanych i zaawansowanych produktów. Tworzą niektóre niestandardowe modele zgodnie z preferencjami klientów. Do pielęgnacji trawników firma dostarcza Aeratory, trymery, wycinarki krzaków, ciągniki, wózki rozrzutowe, Opryskiwacze, dmuchawy, drwale, odkurzacze do liści, Szlifierki, spawarki, Generatory, grzejniki, sprężarki, huśtawki, zestawy ogrodowe i wiele innych.

Obecnie firma jest największym dystrybutorem elektroniki ogrodowej w Czechach i na Słowacji. Sprzedają ponad 130 000 kosiarek każdego roku. Mają oddziały w Europie, w tym na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech. Prowadzą również interesy z Koreą Południową.

Wizja Hechta

Firma dąży do stworzenia projektu produktu idealnego, bezpiecznego, zrównoważonego i zgodnego z preferencjami klientów i normami europejskimi. Ich głównym motywem jest pełne zadowolenie klienta. Widzą także swoją przyszłość w rozwoju maszyn bezprzewodowych i produktów integracyjnych po rozsądnych cenach.

Grupa zatrudnia ponad 600 pracowników w czterech różnych krajach.
Popyt na ich produkty rośnie. Poprzez ich stały rozwój marka nadal angażuje się w dostarczanie produktów najwyższej jakości, kreatywności i innowacyjnej mocy, którą spersonalizowali, gdy została założona.